Yhteystiedot

Ota yhteyttä

ASIAKASPALVELU:

Aukioloajat: ma-pe klo 9:00-15:00

Poikkeusaukiolot: to 24.6. klo 8:30 - 15:00, pe 25.6. - kiinni

+358 9 4272 0637 
asiakaspalvelu@innolux.fi

Sirrikuja 3 L, 00940 HELSINKI

INNOLUX OUTLET:

Innolux outlet on kesätauolla aikavälillä 1.7.-19.8.2021
Tuotteitamme voi myös ostaa outlet-hintaan Tori.fi:stä:
https://www.tori.fi/innolux

Aukioloajat: 25.8. alkaen keskiviikkoisin klo 15.00-18.00

Sirrikuja 3 L, 00940 Helsinki

040 940 2350
outlet@innolux.fi

PAPERILASKUT:

huomaa, että @-merkit kuuluvat osoitteeseen!

Innojok Oy
innojok.fi @
PL 1000
00781 HELSINKI

VERKKOLASKUT:

Verkkolaskuosoite: 003709462818
Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Y-tunnus: 0946281-8


YHTEYSHENKILÖT

Toimitusjohtaja 
Jukka Jokiniemi
jukka.jokiniemi@innolux.fi

Myyntijohtaja 
Joni-Petteri Ikonen
joni.ikonen@innolux.fi
+358 40 702 8020

Kehitysjohtaja 
Mika Jokiniemi
mika.jokiniemi@innolux.fi

Myyntipäällikkö
Pentti Toivonen
pentti.toivonen@innolux.fi
040 585 5509
Jälleenmyyjät: Länsi-, Keski- ja Pohjois-Suomi

Aluemyyntipäällikkö
Mervi Laitinen
mervi.laitinen@innolux.fi
040 940 2347
Jälleenmyyjät: Etelä-Suomi ja projektimyynti

Tuotekehityspäällikkö
Joel Klemetti
joel.klemetti@innolux.fi
040 142 6867


Varastopäällikkö
Jari Salonen
jari.salonen@innolux.fi
040 940 2345

Logistiikkakeskus
Koivunoksa 11, 04200 Kerava
040 142 6807

Markkinointitiedustelut ja lehdistö
marketing@innolux.fi
040 940 2782

Innojok Oy

Y-tunnus: 0946281-8
+358 9 4272 0637
info@innolux.fi
Sirrikuja 3 L, 00940 HELSINKI